Close
  • Основен
  • /
  • Телевизия
  • /
  • График на премиерата за средния сезон за 2016 г.: Дати за нови и завръщащи се предавания

График на премиерата за средния сезон за 2016 г.: Дати за нови и завръщащи се предавания

Маркирайте вашите календари! Средновековните телевизионни дати са тук. Зимната пауза е едно от най-лошите времена в годината за телевизионните фенове. Разбира се, много от нас вероятно са твърде заети около празниците, за да се настроят за множество телевизионни предавания и промоции, но тъй като предаванията оставят ефира за голяма част от зимата, феновете често остават включени, включително смъртни случаи, тайни любовни връзки и др. Добрата новина? Вече можем да ви кажем кога някои от любимите ви ще се върнат.

Графикът е в процес на разработка, а датите подлежат на промяна, когато се насочим към есенния сезон. Ако има ново или завръщащо се шоу, което не виждате тук, не се колебайте да оставите коментар и ще видим дали можем да изкопаем датата за вас! Моля, имайте предвид, че мрежите обявяват нови и връщащи се премиерни дати със свое собствено темпо, така че някои дати все още може да не са налични. И накрая, чисто нови шоута са изброени във ВСИЧКИ КАПАЦИ Ако търсите дати за предстоящите летни предавания, ние ви покрихме с нашата лятна телевизия.

Януари ”

Петък, 1 януари
21:00 ч. - Шерлок: Отвратителната булка- BBC Америка

Неделя, 3 януари
8:00 вечерта. - Семейство Симпсън- Лисица
8:00 вечерта. -- ABC
20:30 ч. - COOPER BARRETT ’ S РЪКОВОДСТВО ЗА ОЦЕЛЯВАНЕ НА ЖИВОТА- Лисица
8:30 ч. (И) 8:00 ч. (PT) - Шеф под прикритие- CBS
21:00 ч. - Семеен човек- Лисица
21:00 ч. - Абатство Даунтън- PBS
21:00 ч. - Лонг Айлънд Среден- TLC
21:30 ч. - ГРАНИЦА- Лисица

Понеделник, 4 януари
8:00 вечерта. - Ергенът- ABC
8:00 вечерта. - Супер момиче- CBS
8:00 вечерта. - Свръхчовекспециален - Лисица
8:00 вечерта. - Супермаркет- NBC
20:30 ч. - Сапунен сериал- NBC
21:00 ч. - Най-големият загубеняк- NBC
21:00 ч. - Скорпион- CBS
22:00 - NCIS: LA- CBS

Вторник, 5 януари
8:00 вечерта. - Ново момиче- Лисица
8:00 вечерта. - Намиране на вашите корени- PBS
8:00 вечерта. - Нощта на играта в Холивуд- NBC
8:00 вечерта. - NCIS- CBS
20:30 ч. - Дядото- Лисица
21:00 ч. - Чикаго Файър- CBS
21:00 ч. - Бруклин девет-девет- Лисица
21:00 ч. - Тийн Вълк- MTV
21:30 ч. - Мелницата- Лисица
22:00 - Чикаго Med- NBC
22:00 - Безгранични- CBS
22:00 - ХРОНИКИТЕ ШАННАРА- MTV
22:00 - Отвъд резервоара- ABC

Сряда, 6 януари
8:00 вечерта. - Американски идол Премиера за 2 нощи - Fox
8:00 вечерта. - Средата- ABC
8:00 вечерта. - Мистериите на Лора- NBC
8:00 вечерта. - 2 счупени момичета- CBS
20:30 ч. - Голдбергите- ABC
20:30 ч. - Майк и Моли- CBS
21:00 ч. - Модерно семейство- ABC
21:00 ч. - Закон и ред: SVU- NBC
21:00 ч. - Награди на People Choice- CBS
21:30 ч. - черен- ABC
22:00 - Чикаго П.Д.- NBC
22:00 - Американска история на ужасите: Хотел- FX
22:00 - Винаги е слънчево във Филаделфия- FXX
22:00 - Американска престъпност- ABC
22:30 - Мъж търси жена- FXX

Четвъртък, 7 януари
8:00 вечерта. - Американски идолПремиера за 2 нощи - Fox
8:00 вечерта. - Преродени герои- NBC
8:00 вечерта. - Теория за Големия взрив- CBS
8:00 вечерта. - МОЯТА ДИЕТА Е ПО-ДОБРА ОТ ВАШАТА2-часова премиера - ABC
20:30 ч. - Живот на парчета- CBS
21:00 ч. - Черният списък- NBC
21:00 ч. - Мамо- CBS
21:30 ч. - АНГЕЛ ОТ АД- CBS
22:00 -- NBC
22:00 - Елементарно- CBS
22:00 - Отвъд резервоара- ABC
22:00 - Битка за синхронизиране на устни- Спайк
22:00 - Все по-лошите решения на Тод Маргарет- IFC

Петък, 8 януари
8:00 вечерта. - Masterchef Junior- Лисица
8:00 вечерта. - Царуване- CW
8:00 вечерта. - Шеф под прикритие- CBS
8:00 вечерта. - Последният стоящ човек- ABC
20:30 ч. - Д-р Кен- ABC
20:30 ч. - Момичето среща света- Канал Дисни
21:00 ч. - Хавай Пет-0- CBS
21:00 ч. - Обичай ближния си- СОБСТВЕН
22:00 - Синя кръв- CBS

Събота, 9 януари
21:00 ч. - Разбивачи на митове- Откритие

Неделя, 10 януари
19:30 ч. - Боб ’ s бургериПремиера за 2 нощи - Fox
8:00 вечерта. - Златният глобус- NBC
8:00 вечерта. - Госпожо секретар- CBS
21:00 ч. - Добрата съпруга- CBS
21:00 ч. - Безсрамно- Време за шоу
22:00 - CSI: Кибер- CBS
22:00 - Живей, за да разкажеш- История

Вторник, 12 януари
8:00 вечерта. - Малки сладки лъжкини- Семейство ABC / Свободна форма
8:00 вечерта. - MADtvReunion Special - The CW
21:00 ч. - ЛОВЦИ НА СЕНКИ- Семейство ABC / Свободна форма
21:00 ч. - Зомби- CW
21:00 ч. - Модна полиция- Е!

Сряда, 13 януари
21:00 ч. - ВТОРИ ШАНС(по-рано) - Лисица
21:00 ч. - Престъпни умове- CBS
21:00 ч. - Face Off- Syfy
22:00 - Код Черен- CBS
22:00 - По-млад- TV Land
11:00 ч. - УЧИТЕЛИ- TV Land

Четвъртък, 14 януари
22:00 - КОЛОНИЯ- ИЗПОЛЗВА
22:00 - Работохолици- Comedy Central
22:30 - Идиотитър- Comedy Central
? вечерта - Greatest Party Story Ever & hellip; И други епични приказки -MTV

Петък, 15 януари
00:01 ч. (PST) - Деграси: Следващ клас- Нетфликс
21:00 ч. - Адска кухня- Лисица

Събота, 16 януари
9:00 ч. - улица Сезам- HBO
23:30 - Saturday Night Live- NBC

Неделя, 17 януари
8:00 вечерта. - Награди за избор на критици - A $ E
21:00 ч. - АНДЖИ ТРИБЕКА- TBS
21:00 ч. - ИСТИНСКИТЕ ДОМАКИНИ НА ПОТОМАК- Браво
22:00 - МИЛИАРДИ- Време за шоу
22:00 - Улица Мерси- PBS
22:00 - Кралските особи- Е!

Понеделник, 18 януари
21:00 ч. - ВОЙНА И МИР- История, Живот, A&E
22:00 - Удари пода- VH1

Вторник, 19 януари
8:00 вечерта. - Светкавицата- CW
8:00 вечерта. - ЕКИП NINJA WARRIOR- Esquire
21:00 ч. - Агентът Картър на Marvel ’- ABC
21:00 ч. - Чикаго Med- NBC
22:00 - Чикаго Файър- NBC

Сряда, 20 януари
8:00 вечерта. - Стрелка- CW
21:00 ч. - Свръхестествено- CW
22:00 - КОКТАЙЛИ С ХЛОЕ КАРДАШИАН- ПФИ

Четвъртък, 21 януари
8:00 вечерта. - ЛЕГЕНДИТЕ НА УТРЕШНИЯ ДЕН- CW
21:00 ч. - 100-те- CW
22:00 - КОШНИЦИ- FX
22:00 - Портландия- IFC
11:00 ч. - ТЪМНА МРЕЖА- Време за шоу
11:00 ч. - ЛОНДОНСКИ ШПИОН- BBC Америка

Петък, 22 януари
00:01 ч. PST - Челси го прави- Нетфликс
? - ЛУДИ КУЧЕТА- Амазонка
11:00 ч. - Детска болница- Плуване за възрастни


Събота, 23 януари
21:00 ч. - Черни платна- Старц
22:00 - BEOWULF- Esquire

Неделя, 24 януари
8:00 вечерта. - Досиетата Х- Лисица - следващи епизоди къмПонеделник

Понеделник, 25 януари
8:00 вечерта. - Фостърите- Семейство ABC / Свободна форма
8:00 вечерта. - Луда бивша приятелка- CW
21:00 ч. - ЛУЦИФЕР- Лисица
21:00 ч. - ВЪЛШЕБНИЦИТЕ- Syfy
21:00 ч. - Джейн Богородица- CW
21:00 ч. - ПЪТ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ- Семейство ABC / Свободна форма
21:00 ч. - американски татко- TBS

Вторник, 26 януари
21:00 ч. - АУТСАЙДЕРИ- WGN Америка

Сряда, 27 януари
21:00 ч. - Костюми- ИЗПОЛЗВА

Четвъртък, 28 януари
8:00 вечерта. - Ти, Аз и Апокалипсисът- NBC

Петък, 29 януари
8 вечерта. - Дневниците на вампира- CW
9 вечерта. - Оригиналите- CW
9 вечерта. - Грим- NBC

Неделя, 31 януари
19:00 ч. - Grease Live!- Лисица

винил февруари

Понеделник, 1 февруари
8:00 вечерта. - Замъкът- ABC
22:00 - Изгубено момиче- Syfy

Вторник, 2 февруари
8:00 вечерта. - Мапетите- ABC
20:30 ч. - Прясно от лодката- ABC
22:00 -- FX

Сряда, 3 февруари
8:00 вечерта. - МАДОФ- ABC
8:00 вечерта. - Млад и гладен- Семейство ABC / Свободна форма
20:30 ч. - Бебе татко- Семейство ABC / Свободна форма
10:00 - Проповедници на Атланта- Кислород

Петък, 5 февруари
8:00 вечерта. - Сънна кухина- Лисица
11:00 ч. - Заместник- HBO
23:30 - ЖИВОТНИ- HBO

Неделя, 7 февруари
?: 00 - Super Bowl 50 - CBS
?: 00 - The Venture Bros.- Плуване за възрастни

Понеделник, 8 февруари
10 вечерта. - ПЪЛЕН ФРОНТАЛ С ПЧЕЛА САМАНТА- TBS

Вторник, 9 февруари
10 вечерта. - Тош. О- Comedy Central
22:30 - НЕ БЕЗОПАСНО С NIKKI GLASER- Comedy Central

Четвъртък, 11 февруари
8:00 вечерта. - Анатомия на Грей- ABC
21:00 ч. - Скандал- ABC
22:00 - Как да се измъкнем с убийството- ABC
22:00 - Непрактични шегаджии- truTV
22:30 - ОНИ, КОИТО НЕ МОГАТ- truTV

Петък, 12 февруари
8:00 вечерта. - Невероятната надпревараСезон 28 - CBS

Неделя, 14 февруари
21:00 ч. - ВИНИЛ- HBO
21:00 ч. - Живите мъртви- AMC
22:00 - Говорещи мъртви- AMC
?: 00:00 - Миналата седмица тази вечер- HBO

Понеделник, 15 февруари
?: 00:00 22.11.63- ХУЛУ
8:00 вечерта. - наградите 'Грами- CBS
21:00 ч. - Големи престъпления- TNT
22:00 - По-добре се обадете на Саул- AMC

Вторник, 16 февруари
21:00 ч. - Рицоли и острови- TNT

Сряда, 17 февруари
8:00 вечерта. - Сървайвър- CBS
22:00 - Широкият град- Comedy Central

Четвъртък, 18 февруари
22:00 - Викинги- История
11:00 ч. - ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ ИЛИ УМЕРЕТЕ С CRAIG FERGUSON- История

Петък, 19 февруари
00:01 ч. - ЛЮБОВ- НЕТФЛИКС


Неделя, 21 февруари
22:00 - Момичета- HBO
22:30 - Съвместност- HBO

Вторник, 23 февруари
00:30 - Това не се случва- Comedy Central

Петък, 26 февруари
00:01 ч. - ПЪЛНА КЪЩА- Нетфликс

Неделя, 28 февруари
8 вечерта. - Оскарите- ABC

Понеделник, 29 февруари
8:00 вечерта. - Готъм- Лисица
8:00 вечерта. - Гласът- NBC
22:00 - Сляпо петно- NBC

Март

Сряда, 2 март
8:00 вечерта. - Палисандрово дърво- Лисица
20:30 ч. - ИСТИНСКИТЕ O ’ НИЛИ- ще се премести във вторник след премиерата - ABC

Четвъртък, 3 март
00:30 - Къщата на Адам Дивайн- Comedy Central
21:00 ч. - СЕМЕЙСТВОТО- Ще се премести в неделя след визуализация - ABC

Петък, 4 март
00:01 ч. (PST) - Къща от карти- Нетфликс

Неделя, 6 март
8:00 вечерта. - Имало едно време- ABC
22:00 - Quantico - ABC
22:00 - Интервенция- A&E

Понеделник, 7 март
21:00 ч. - Мотел Бейтс- A&E
22:00 - ДАМИЕН- A&E

Вторник, 8 март
21:00 ч. - Marvel ’ s Agents на S.H.I.E.L.D.- ABC
22:00 - НА ЦАРОВЕ И ПРОРОЦИ- ABC

Сряда, 9 март
?: 00:00 - ПОД ЗЕМЯТА- WGN Америка

Петък, 11 март
00:01 ч. PT - ОБЛЕЧЕН- Нетфликс

Неделя, 13 март
22:00 PT - Голи и се страхуват- Откритие

Сряда, 16 март
8:00 вечерта. - Крит Крийт- Поп
22:00 - Нашвил- ABC
22:00 - Американците- FX
22:00 - КРИМИНАЛНИ УМИ: ИЗВЪН ГРАНИЦИТЕ- CBS

Четвъртък, 17 март
11:00 ч. - Жиголос- Време за шоу

Петък, 18 март
00:01 ч. - Смелец- Нетфликс

Неделя, 20 март
8:00 вечерта. - Страстта- Лисица

Понеделник, 21 март
8:00 вечерта. - Танцувам със звездите- ABC

Четвъртък, 24 март
22:00 -- ABC

Сряда, 30 март
21:00 ч. - Империя- Лисица
?: 00:00 - ПЪТЯ- ХУЛУ

Четвъртък, 31 март
22:00 - Час пик- CBS
22:00 - Стрелец- Fx

Петък, 1 април
00:01 ч. PT - РАНЧЪТ- Нетфликс
00:01 ч. PT - Изгубени и намерени музикални студия-Нетфликс
22:00 - Банши- Cinemax

Понеделник, 4 април
18:00 ч. - Силните момичета- Cartoon Network

Четвъртък, 7 април
20:30 ч. - Странната двойка- CBS

Събота, 9 април
21:00 ч. - чужденец- Старц

Неделя, 10 април
?: 00:00 - MTV Movie Awards - MTV

21:00 ч. - Къща на лъжите- Време за шоу
21:00 ч. - Страх от ходещите мъртви- AMC

Понеделник, 11 април
21:00 ч. - Джаки Робинсън- PBS

Четвъртък, 14 април
8:00 вечерта. - Кости- Лисица
21:00 ч. - Американски песъчинки- Лисица
22:00 - Сирак Черно- BBC Америка

Петък, 15 април
00:01 ч. PT - Нечуплив Кими Шмит- Нетфликс
00:01 ч. PT - Конг: Кралят на маймуните- Нетфликс

Понеделник, 18 април
21:00 ч. - 12 маймуни- Syfy

Вторник, 19 април
21:00 ч. - Ограничение- CW
22:00 - Нощният мениджър- AMC

Сряда, 20 април
22:00 - Вик- MTV

Неделя, 24 април
21:00 ч. - Игра на тронове- HBO
22:00 - Силиконовата долина- HBO
22:30 - Veep- HBO

Понеделник, 25 април
22:00 - Обърни се- AMC

Четвъртък, 2 юни
21:00 ч. - Красавицата и Звяра- CW